komunikacyjne

domy i mieszkania

podróże

życie i zdrowie

dla rolników

biznes

Nasi doradcy w szerokiej ofercie posiadają produkty, które spełnią wszystkie Państwa wymagania.

Możemy dobrać idealny produkt kierując się takimi parametrami jak:

  • Wysokość składki
  • Komponenty dodatkowe
  • Wygoda podczas likwidacji szkody

Oferujemy polisy ubezpieczeniowe ponad 20 Towarzystw Ubezpieczeniowych. Ceny polis nie różnią się od tych kupowanych bezpośrednio u ubezpieczyciela, jednak my możemy dodatkowo dla Państwa porównać, a nawet połączyć w ofercie pakiety kilku towarzystw ubezpieczeniowych.

Ponad 17 tysięcy klientów obsługiwanych przez ostatnie 25 lat to ogromne doświadczenie, które wykorzystamy podczas przygotowywania dla Państwa idealnie dobranej polisy ubezpieczeniowej.

Ubezpieczenie turystyczne, wyjazdu sportowego, do pracy, na studia.

Ubezpieczenie w razie nieoczekiwanych problemów podczas wyjazdów w Polsce i za granicą jest nieodzowne w razie wypadku lub choroby. Pokrycie kosztów leczenia w razie nagłej choroby czy wypadku, ale co najważniejsze - wsparcie organizacji leczenia, czy transportu medycznego. Pomoc Assistance zadba o tłumacza, prawnika, zakwaterowanie rodziny, czy nawet pomoc w kraju z opieką nad małymi dziećmi, czy zwierzętami domowymi.
Poza tymi najważniejszymi elementami ubezpieczenia, można wybrać również dodatkowe pakiety obejmujące:

  • Rezygnację lub koszty skrócenia uczestnictwa w imprezie
  • Ubezpieczenie bagażu - na wypadek jego utraty, zniszczenia i opóźnienia w dostarczeniu do docelowego miejsca podróży, również na wypadek utraty, kradzieży lub zniszczenia sprzętu sportowego, takiego jak np. narty, rower lub przenośnego sprzętu elektronicznego (komputerowego, fotograficznego, audio-wideo).
  • Odpowiedzialność cywilna w życiu prywatnym ubezpieczonego podczas podróży, w związku z czynami niedozwolonymi – za szkody wyrządzone osobom trzecim, zarówno szkody na osobie, jak i szkody rzeczowe
  • NNW - następstwa nieszczęśliwych wypadków, powodujące uraz ciała osoby ubezpieczonej lub jej śmierć.
Zdjęcie narciarza w górach

Skontaktuj się z nami telefonicznie, za pomoca poczty elektronicznej lub Wypełnij formularz kontaktowy, abyśmy mogli odpowiedzieć na Twoje pytania.