komunikacyjne

domy i mieszkania

podróże

życie i zdrowie

dla rolników

biznes

Nasi doradcy w szerokiej ofercie posiadają produkty, które spełnią wszystkie Państwa wymagania.

Możemy dobrać idealny produkt kierując się takimi parametrami jak:

  • Wysokość składki
  • Komponenty dodatkowe
  • Wygoda podczas likwidacji szkody

Oferujemy polisy ubezpieczeniowe ponad 20 Towarzystw Ubezpieczeniowych. Ceny polis nie różnią się od tych kupowanych bezpośrednio u ubezpieczyciela, jednak my możemy dodatkowo dla Państwa porównać, a nawet połączyć w ofercie pakiety kilku towarzystw ubezpieczeniowych.

Ponad 17 tysięcy klientów obsługiwanych przez ostatnie 25 lat to ogromne doświadczenie, które wykorzystamy podczas przygotowywania dla Państwa idealnie dobranej polisy ubezpieczeniowej.

Indywidualne ubezpieczenia na życie, ubezpieczenia grupowe, ochrona zdrowia.

Czy zastanawiałeś się kiedyś, co by się stało, gdyby Ciebie zabrakło? Czy Twoja najbliższa rodzina będzie w stanie utrzymać dotychczasowy poziom życia, spłacać kredyty, utrzymywać gospodarstwo domowe?

Czy masz plan awaryjny na wypadek nagłych problemów zdrowotnych, ciężkiej choroby, uszczerbku na zdrowiu?

Indywidualne ubezpieczenia na życie, ubezpieczenia grupowe są w stanie pomóc Ci w takiej sytuacji. Polisa ubezpieczeniowa zapewni wypłatę pieniędzy Twoim najbliższym na spłatę najpilniejszych wydatków, spłatę kredytu za dom, czy pokrycie roszczeń spadkobierców. W takich sytuacjach większość wierzycieli nie czeka na zakończenie spraw spadkowych. Zapewnij sobie natychmiastowe wsparcie w postaci gotówki, która pozwoli Twojej rodzinie utrzymać dotychczasowy poziom życia.

Jeśli spotkają Cię nagłe problemy zdrowotne, które pojawiają się w najmniej oczekiwanym momencie, czasem uniemożliwiając wykonywanie pracy zawodowej, polisa zapewni wsparcie finansowe na skuteczne leczenie lub zabezpieczenie finansowe w czasie niezdolności do pracy.

Indywidualna polisa na życie może również obejmować zapewnienie środków Twoim dzieciom. Już dzisiaj możesz zagwarantować swojemu dziecku środki na studia lub start w życiu, nawet, jeśli Ciebie zabraknie.

Zdjęcie chłopca z urazem nogi

Skontaktuj się z nami telefonicznie, za pomoca poczty elektronicznej lub Wypełnij formularz kontaktowy, abyśmy mogli odpowiedzieć na Twoje pytania.